E Shtunë, 09.26.2020, 10:42pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» DALJA NGA TUNELINga DANIEL GÀZULLI

Vraponi intelektual, te ndreqet Shiperia!
clirimuca@hotmail.com Engjell Zhora03.13.2011, 11:43am

Analiza e bere nga z. Gazulli ne lidhje me problemet dhe hallet e Shoqerise dhe Shtetit Shqiptarnet, ka rezultu me perfundime te natyres se nje diagnoze reale . Indetifikimi i shkaqeve dhe lokalizimi" smundjes", por dhe masat per te dale nga ajo gjendje "shendetesore" , jane dhene me saktesin e nje "mjeku qe e njehe shume mire natyren e semundjes" .
Gazulli kerkon trajtim te menjehershem duke i thirrur specialistet( intelektualet), se vetem atyre ua beson fatin e te "semurit". Por qeshtja eshte, nese ata do te vrapojne per t`ju pergjigjur thirrjes atdhetare te z. Gazulli. 


Media dhe intelektualet
lkodra89@yahoo.it Pjerin Kodra03.13.2011, 11:32am

Per mendimin tim media dhe intelektualet jane poaq fajtore sa edhe klasa politike per kete gjendje ne Shqiperi. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]