E Mërkurë, 12.11.2019, 04:34pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» Aforizma të Ralph Waldo Emerson (Ralf Ualdo Emerson, 1803-1882)

aforizma
irinabeu@mail.com irina07.29.2015, 02:52pm

Ju falenderoj per punen tuaj. Ralf Ualdo Emerson eshte nje nder personalitetet me te parapelqyer letrare te miat,sigurisht duke u niur nga njohurite fare modeste qe kam nga letersia amerikane. nese me lejoni nje sugjerim,do t'ju kerkoja te sillnit te perkthyera disa nga esete e tij sepse personalisht mendoj qe jane art i mendimit. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2019  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]