E Hënë, 11.30.2020, 09:24am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION

E Premte, 05.23.2014, 05:16pm (GMT+1)


Një ofertues ka paguar 1 milion dollarë në një ankand për një udhëtim në hapësirë ​​me aktorin Leonardo DiCaprio.
 
Superstari hollivudian ofroi udhëtimin në hapësirë ​​në një ankand në Kanë, Francë, për amfAR, një grup ndërkombëtar jofitimprurëse që mbështet kërkimet për AIDS-in.
 
Qindra të persona të famshëm u mblodhën në ngjarjen e mbajtur më 22 Maj në periferi të Festivalit të Filmit në Kanë.
 
Emri i personit i cili fitoi ofertën ende nuk dihet.
 
Kjo është hera e dytë DeCaprio ka vënë një udhëtim në hapësirë ​në shitje. Vitin e kaluar, biznesmeni rus Vasily Klyukin paguar 1.5 milion për udhëtimin.
 
Është ende e paqartë nëse ky udhëtim në hapësirë ​​me do të mund të realizohet, pasi që anije kozmike është ende duke u testuar.
 
Kompania amfAR  ka ngritur një total prej 35 milion dollarëve në një ankand më 22 maj.rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI (05.22.2014)
KATE WINSLET - TRE FËMIJËT NUK MË MUNGOJNË, KOHA PËR KARRIERË (05.20.2014)
HOLLIVUDI NDIHMON MUZETË (05.17.2014)
KIM KARDASHIAN DHE KANYE WEST DO TË MARTOHEN NË FIRENCE (05.17.2014)
STARTOI FESTIVALI I FILMIT NË KANË (05.14.2014)
ARTI DHE KOMERCI NË FESTIVALIN E KANËS (05.13.2014)
KËNGËT MË TË PREFERUARA NË SHBA (05.11.2014)
JOLIE-PITT, SË SHPEJTI DASMA E MARTESËS (05.08.2014)
SALLY FIELD - YLL NË BULEVARDIN E FAMËS (05.07.2014)
STUDENTËT REGJISORË NË LOS ANXHELOS (05.05.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2020  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 

 
VOAL
[Shko lart]