E Enjte, 04.02.2020, 09:51am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Së shpejti martohen Rizë Uidhërspunë dhe Xheik Gylenhall
E Shtunë, 02.21.2009, 05:08pm (GMT+1)

Voal-online – Mund të jetë shumë e afërt martesa midis  Jake Gyllenhaal e Reese Witherspoon. Për këtë martesë ka zëra prej kohësh, por duket se ata janë shpeshtuar prej kur aktori është parë në një dyqan stolish të qytetit New York. Pse? Sipas revistës amerikane “Ok!” ai ka bleë unazën e fejesës zyrtare. “Jake ka qëndruar për një kohë të gjatë në një dhumë të rezervuar për ata që zgjedhin unaza – i ka thënë një burim i brendshëm revistës -. Ishte shumë i përqëndruar në blerjen dhe, me të drejtë, ka kërkuar që t’i jepet kohë e konsiderueshme.” Çka bën të habitesh më shumë për këtë blerje është fakti se autori ka qëndruar në dhomën e rezervuar – sipas të të njëjtit burim – plot katër orë. Prandaj nuk mbetet gjë tjetër veçse të dëgjojmë datën e martesës së çiftit hollivudian.Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Julia Roberts dëshiron të gatuajë për Barak Obamën (02.18.2009)
Salma Hajek dhe afaristi francez u martuan në Paris (02.16.2009)
Uill Smith më i pasuri i më të pasurve të Hollivudit (02.12.2009)
Në Londër u ndanë çmimet Befta, Oskari Britanik - "Milioneri" fitoi dy Befta, për regji dhe si filmi më i mirë (02.09.2009)
Xhinifer Guduin dëshiron t'i mbajë të fshehta SMS-et (02.08.2009)
Bekstritbojsi Nik Karter i kthyer nga buza e varrit ku e çuan drogat (02.07.2009)
Dencel Uashington përsëri më i adhuruari i amerikanëve (02.01.2009)
FILOZOFIA E PËRDITSHMËRISË SOT: OSE E BUKUR OSE VDIS?! (01.31.2009)
BULEVARDI I YJEVE - ALKIMIA QË JU MËSON SI LAVDIA TË BËHET PREJA JUAJ (01.27.2009)
"Benjamin Button" e "Millionaire" më shumë kandidatura për çmimin Oskar (01.22.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]