E Shtunë, 08.08.2020, 08:54pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
VIDHET SKENARI I FILMIT TË RI JAMES BOND

E Hënë, 12.15.2014, 07:06pm (GMT+1)Një version i skenarit për filmin e ri James Bond është vjedhur nga hakerët.

Producentët kanë konfirmuar se skenari është marrë gjatë sulmit kibernetik në kompaninë Sony Pictures, në muajin nëntor.

Në një deklaratë të publikuar në ueb-faqen zyrtare të filmit, kompania prodhuese Eon ka thënë se është e shqetësuar se skenari mund të publikohet online.

Filmi i ri James Bond pritet të dalë në nëntor të vitit 2015.

Më 24 nëntor, hakerët kanë sulmuar rrjetin kompjuterik të Sony Pictures, me seli në Kaliforni.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FILMI 'THE IMITON GAME' (12.15.2014)
JA KANDIDIMET PËR GOLDEN GLOBE 2015 (12.11.2014)
AUTORËT ME NDIKIM MË TË MADH NË HOLLIVUD (12.07.2014)
PUBLIKOHEN NOMINIMET PËR ÇMIMET GRAMMY 2014 (12.06.2014)
'INTERSTELLAR' - NJË FILM QË SFIDON IMAGJINATËN (11.29.2014)
VDES REGJISORI MIKE NICHOLS (11.20.2014)
REVISTA PEOPLE - AKTORI AUSTRALIAN CHRIS HEMSWORTH ËSHTË 'BURRI MË TUNDUES NË BOTË' (11.19.2014)
EKSPOZITË ME KOSTUME FILMASH TË HOLLIVUDIT (11.17.2014)
BOTOHEN FOTOGRAFI TË PAPARA NDONJËHERË TË KURT COBAIN (11.07.2014)
JOLIE BIONDE NË FILMIN E RI ME PITTIN (11.03.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]