E Djelë, 07.12.2020, 06:34am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
KËNGËTARJA KROATE TEREZA KESOVIJA SHTROHET PRAPË NË SPITAL

E Premte, 12.12.2014, 03:01pm (GMT+1)


Këngëtarja kroate Tereza Kesovija (76 vjeçe) është vendosur në një klinikë në Zagreb për shkak të sepses.

 Kesovija është në spital qe tri ditë.
- Kohë më parë kam pasur infektim veshkash cili kishte shkuar edhe në gjak.
Për shkak të karcinomeve, këngëtares para gjashtë vjetësh i është hequr njëra veshkë

Tereza Kesovija, në vitet e 90-ta ka mbajtur një koncert në Prishtinë dhe është solidarizuar me lëvizjet shqiptare në ato vite.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FRANCEZI I MARRË PENG NGA AL QAIDA MBËRRIN NË PARIS (12.11.2014)
KREMLINI URDHËROI SPIUNEN RUSE ANNA CHAPMAN TË JOSHTE EDWARD SNOWDENIN (12.11.2014)
PRESIDENTI OBAMA TAKON PRINCIN WILLIAM (12.09.2014)
PRESIDENTI OBAMA DËRGOHET NË SPITAL PËR NJË KONTROLL (12.07.2014)
CHARLES V - MONARKU I PARË I EVROPËS (12.06.2014)
(UPDATED) OSBE DËNON ARRESTIMIN E GAZETARES SË REL-it - HUMAN RIGHTS WATCH: LIRONI MENJËHERË GAZETAREN! (12.05.2014)
TITO KISHTE ORIGJINË SHQIPTARE? (12.03.2014)
COCO CHANEL - AGJENTE E HITLERIT (12.03.2014)
ÇIFTI AMERIKAN ENDE I BLLOKUAR NË KATAR (12.02.2014)
RUSI - URDHËROHET ARRESTIMI I AVOKATIT QË SYNON AZIL NË SHBA (12.01.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]