E Enjte, 08.13.2020, 07:08am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
RITA ORA NË JURINË E THE VOICE, ZËVENDËSON KYLIE MINOGUEN

E Premte, 08.22.2014, 05:40pm (GMT+1)

Rita Ora do te jetë në panelin e gjykatësve të The Voice në Britaninë e Madhe. Rita do të zëvendësojë në rol australianen, Kylie Minogue. Thuhet se shifra që ka marrë Rita Ora është shumë e majme, por këtë pritet ta konfirmoje BBC shumë shpejt. Këtë jave Rita në bashkëpunim me Iggy Azalea hyri në top dhjetëshen më të mirë në SHBA.

Rita Ora 'to replace Kylie on The Voice UK'


Rita Ora 'to replace Kylie on The Voice UK'

Rita Ora 'to replace Kylie on The Voice UK'

Rita Ora replaces Kylie on The Voice

I

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BRAD PITT ENDE E DASHURON JENNIFER ANISTONIN (08.22.2014)
NEW YORK, VENDIMI GJYQËSOR - SHAKIRA KOPJOI KËNGËN E KRIJUESIT DOMINIKAN (08.21.2014)
DEBBIE REYNOLDS NDEROHET ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE (08.19.2014)
FORBES - GISELE BUNDCHEN ËSHTË MODELJA MË E PAGUAR NË BOTË (08.19.2014)
FOTOT E FUNDIT TË ROBIN WILLIAMS - SHKREPUR 24 ORË PARA VDEKJES (08.15.2014)
U NDA NGA JETA AKTORJA LEGJENDARE LAUREN BACALL (08.15.2014)
SHUHET AKTORI ROBIN WILLIAMS (08.12.2014)
BRENDAN GLEESON NË FILMIN E RI CALVARY (08.10.2014)
BEYONCE NDEROHET ME ÇMIM NGA MTV (08.09.2014)
RADCLIFFE PAS HARRY POTTER - I KTHEHET 'REALITETIT' (08.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]