E Shtunë, 01.25.2020, 03:41pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
FUTBOLLISTI RREH BRUTALISHT TË FEJUARËN - KLUBI E PËRJASHTON

E Premte, 02.13.2015, 11:18am (GMT+1)


Boca Unidos di Corrientes, një klub në kategorinë e dytë argjentinase të futbollit, ka prishur kontratën me mbrojtësin Ivan Diaz pasi ky i fundit ka rrahur brutalisht të fejuarën e tij.

Menjëherë pasi është denoncuar nga vajza e dhunuar, klubi ka përjashtuar 22-vjeçarin, i cili nga ana e tij është mbrojtur duke thënë që partnerja e tij i ka shkaktuar vetë plagët, por faktet e përgënjeshtrojnë.

Gjithçka ka ndodhur në fundjavë: pas një zënke në diskotekë, vajza me emrin Florencia e ka gjetur të fejuarin e saj në një motel së bashku me dy femra të tjera. Aty ka shpërthyer një debat i ashpër dhe futbollisti e ka rrahur brutalisht partneren e tij duke e lënë pa ndjenja.

Diaz, i cili u arrestua dhe u la i lirë pas 24 orësh, mund të rikthehet në burg pasi prokurori i çështjes e akuzon për agresion.

/ Top Channel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
EGJIPT - DHJETËRA TË VRARË NË NDESHJEN E FUTBOLLIT (02.10.2015)
ËNDRRA E MADHE E HALILIT - NBA (02.08.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SERENA WILLIAMS FITON TITULLIN E SAJ TË 6-të NË MELBURN (01.31.2015)
AUSTRALIAN OPEN - SHARAPOVA E WILLIAMS NË FINALE (01.29.2015)
BOKSIERI SHQIPTAR ROBIN KRASNIQI STËRVITET MBI ZJARR (01.25.2015)
SHBA - NË FINALE NEW ENGLAND PATRIOTS DHE SEATTLE SEAHAWKS (01.19.2015)
CR7 LOJTARI MË I MIRË NË BOTË PËR VITIN 2014 (01.13.2015)
BRAZIL - LOJTARËT PRODHOJNË ENERGJI NË FUSHË (01.12.2015)
VLERA E JANUZAJT 25 MILIONË EURO - ËSHTË MES 100 LOJTARËVE MË ME VLERË NË BOTË (01.06.2015)
LOZANË - DORËZOHEN OFERTAT PËR OLIMPIADËN 2022 (01.06.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Janar 2020  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]