E Shtunë, 08.08.2020, 04:25pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Vëllezërit e motrat "shëmtakë" të hollivudianëve
E Premte, 09.04.2009, 01:16pm (GMT+1)

 

 

Pesha e një të afërmi të bukur dhe të famshëm nuk është e lehtë të përballohet. Dhe vazhdimi i kësaj përballjeje merr formë gati fatale, kur këtë e vuajnë në kurrizin e tyre vëllezërit dhe motrat e hollivudianëve, të cilët dhe të cilat më pak i ka favorizuar perëndia. Ky këndshikim paragjykues tashmë është shndërruar në një lojë të parapëlqyer në internet, ku publikohen fotogradi dhe të dhëna për familjarët jo të bukur të yjeve të Hollivudit: njëra prej këtyre galerive të fundit iu është kushtuar „shëmtakëve“ të familjeve të famshme, të cilët janë objekt i përditshëm i Microsoft network.

Është fakt i pakundërshtueshëm: jo të gjithë mund të jenë si binjaket Olsen, pra Mary Kate e Ashley, pothuaj njëlloj dhe barabar të bukura. Apo si Paris e Nicki Hilton: natyra të ndryshme, por asnjëra prej tyre nuk ndihet keq kur ndodhet pranë tjetrës. Ndryshon pak puna kur jemi me motrën e Tom Cruise, Lee Ann Devette, e cila ka shumë pak gjë nga shikimi magnetik i vëllait. I njëjti fat i ka takuar Linda Lopezit, motrës së Jennifer Lopez.

Pa folur për motrën e Sharon Stone, e cila shumë pak ngjason me bombën sexy të Basic Instinct. Edhe Mia Tyler, gjysmëmotra e divës Liv, ndonëse modele, nuk ngjan shumë me motrën. Melanie Ciccone, motra më e re e këngëtares Madonna, duket më e vjetër në moshë se është në të vërtetë.

Ndërsa Tracy Griffith ndoshta i ngjan më shumë  me Fergie Grifith se me gruan e Antonio Banderas, bjonden Melanie. Këto janë vetëm disa shembuj të një liste të gjatë që mund të bëhej./Elida BUÇPAPAJ

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Keit Blanshet plagoset në skenë (09.03.2009)
Xhina Davis diva më universale e Hollivudit (09.03.2009)
Martesa e katërt e Xhein Fondës (08.30.2009)
Projektet e reja të Hollivudit (08.29.2009)
Protokoll i orëve të fundit të Majkëll Xheksonit (08.25.2009)
Ankand i autografeve, në garë koleksionisët (08.25.2009)
Fobitë e hollivudianëve nga më absurdet (08.24.2009)
Rene Xelveger në filmin "My one and only" (08.22.2009)
Kameron Diazi iu përgjigjej pyetjeve të lexuesve (08.20.2009)
Marlen Ditrih ishte bërë e "varfër", këndonte në telefon për të fituar para (08.20.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]