E Mërkurë, 09.23.2020, 06:09pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
SONTE NDESHET SPANJA ME HOLANDËN - BASTET SHUMË NË FAVOR TË SPANJËS

E Premte, 06.13.2014, 04:53pm (GMT+1)


Voal-online.ch - Kampionia botërore në fuqi do të luajë sonte me Holandën, 'përsëritjen' e finales së Afrikës së Jugut 2010, por kësaj here peshat janë shumë më pak të baraspeshuara.

Nëse katër vjet më parë portokallinjtë u dorëzuan vetëm tri minuta para përfundimit të shtesës së dytë plotësuese, kësaj here, sipas basteve, Spanja do të jetë favorite që nga nisja e lojës, mundësitë që të fitojë Holanda shikohen si shumë të vogla, gjithashtu barazimi ka marrë pak pikë të basteve.ansa

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BRAZIL 2014 - SOT TRI LOJË (06.13.2014)
Koment - FIFA ULU ME KËMBË NË TOKË! (06.13.2014)
ME NDIHMËN E ARBITRIT - BRAZILI MUND KROACINË (06.13.2014)
PËRLESHJE NË PRAG TË NISJES SË KUPËS SË BOTËS (06.12.2014)
SOT FILLON BOTËRORI 2014 - BRAZILI NIS KËRKIMIN PËR TITULLIN E GJASHTË ME KROACINË (06.12.2014)
NË PRAG TË BOTËRORIT - EUROPIANËT KUNDËR BLATTER E SHEF I FIFA 2015 (06.11.2014)
BRAZIL - PRESIDENTJA E MBROJTI KUPËN BOTËRORE NË FUTBOLL (06.11.2014)
BRAZIL - AMOSFERË SPORTIVE PARA KUPËS SË BOTËS (06.10.2014)
PUNONJËSIT E METROSË NË SAO PAOLO NË GREVË (06.10.2014)
PELÈ - ËNDËRROJ NJË REVANSH TË VITIT 1950 KUNDËR URUGUAJIT'Brazili nuk e ka detyrë të fitojë, por të luajë mirë' (06.09.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]