E Mërkurë, 09.23.2020, 02:25pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË

E Enjte, 06.05.2014, 06:00pm (GMT+1)Adam Levine dhe e fejuara e tij Behati Prinsloo do të martohen më 19 korrik.

Çifti thuhet se është duke planifikuar që ceremoninë e martesës ta mbajnë në Meksiko, saktësisht në Hotel El Ganzo në Los Cabos.

Sipas Perez Hilton, nata e beqarisë do të mbahet të premten më 18 korrik ndërsa të nesërmen lideri i grupit “Maroon 5” dhe modelja e “Victoria’s Secret” do t’i shkëmbejnë betimet.

Një burim gjithashtu ka sqaruar se do të ketë një organizim edhe në një ditë tjetër pas martesës kur mysafirët do t’i thonë lamtumirë të sapomartuarve të cilët do të shkojnë në muajin e mjaltit.

Më parë ishte raportuar se çifti është duke planifikuar që pushimin ta kalojë në Afrikë të Jugut, vendlindja e Behatit.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014)
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]