E Enjte, 09.24.2020, 05:44am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Abdul lë reality shown American Idol, nuk arrin të gjejë pajtim për rrogën
E Hënë, 08.10.2009, 10:44am (GMT+1)

 

 

    Paula Abdul

 

Vendin e Paula Abdul në jurinë e American Idol do ta zerë 38 vjeçarja Kara DioGuardi, bija e ish Kongresmenti Joe DioGuardi, kryetar i Lidhjes Shqiptaroamerikane

 

Voal-online – Paula Abdul nuk do të jetë më anëtare e jurisë së American Idol, programit televiziv më të shikuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo nuk ka arritur të gjejë një pajtim me punëdhënësin për rrogën.

 

Abdul është këngëtare, kërcimtare dhe aktore. Ajo do të pranonte të firmoste kontratën me rrjetin televiziv Fox, nëse do të pranohej që ajo të paguhej me 30 milionë dollarë në vit. Drejtoria e Foxlife nuk e ka pranuar shifrën e kërkuar prej saj. Ajo ka pranuar ta paguajë vetëm 5 milionë dollarë në vit, ashtu siç e kishte paguar për tetë stinorët pararendës të programit American Idol.

 

Vendin e Paula Abdul në jurinë e American Idol do ta zerë 38 vjeçarja Kara DioGuardi, bija e ish Kongresmenti Joe DioGuardi, kryetar i Lidhjes Shqiptaroamerikane.

 

Ajo iu bashkua jurisë së American Idol në eidicionin 2009, i cili mbyll stinorin e radhës në marsin e vitit të ardhshëm.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Grupi Shugarland nis turneun në SHBA (08.03.2009)
Eliza Dushku femra e gjashtë më e bukur në botë (08.01.2009)
Flokët e Majkëll Xheksonit do të bëhen diamantë (07.30.2009)
George-Clooney-Elisabetta Canalis, përvëlim dashurie? (07.28.2009)
Publikohet kënga e padëgjuar e Xhon Lenonit (07.26.2009)
Anita Ekberg shtrohet me urgjencë në spital (07.20.2009)
Më 7 korrik varrimi i Majkëll Xheksonit (07.06.2009)
Revista People boton foto të debutimit të Angjelinë Zholisë 7 vjeçare (06.30.2009)
Majkëll Xhekson në kujtesë (Album i revistës People) (06.27.2009)
Megan Foks femra më sexy e planetit (06.24.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]