E Mërkurë, 09.23.2020, 01:13pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË

E Premte, 06.06.2014, 10:02pm (GMT+1)SHBA - Çifti i famshëm i aktorëve, Melanie Griffith dhe Antonio Banderas, kanë vendosur të ndahen pas 18 vitesh martesë.

Sipas mediave, ata kanë vendosur që ndarja të jetë miqësore. Ndarja e pasurisë do të marrë kohë, pasi ata kanë prona në Spanjë dhe në SHBA.

Ky është shkurorëzimi i katërt për Griffith, e cila ka qenë dy herë e martuar me Don Johnson dhe një herë me Steve Bauer. Ndërsa për Banderas, ky është divorci i dytë.

Melanie Griffith dhe Antonio Banderas kanë një vajzë 17-vjeçare së bashku, ndërsa aktorja ka edhe një vajzë 23-vjeçare (me Don Johnson) dhe një djalë 27 vjeç (me Steven Bauer).
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014)
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON (04.20.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]