E Mërkurë, 09.23.2020, 03:14pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS!

E Shtunë, 06.07.2014, 02:16pm (GMT+1)LONDER - Rita Ora dhe Calvin Harris janë ndarë. DJ skocez e ka bërë njoftimin me anë Twitter, të premten në mbrëmje, ndërsa ai ishte fotografuar me shumë femra të tjera gjatë fundjavës.

DJ skocez bëri njoftimin me anë të Twitter faqen e tij të premten, pasi ai kishte qenë i ndotur piknik me femra të ndryshme gjatë javës së kaluar. “

Për të ndalur spekulimit, unë dhe Rita i kemi dhënë fund lidhjes pak kohë më parë. Ajo është e bukur, e talentuar dhe i uroj më të mirat.”- shkruan Calvin. Rita dhe Calvin kanë nisur të takohen në maj të vitit 2013. Së fundi bashkëpunuan në muzikë, duke sjellë hitin Nr.1 në Britaninë e Madhe, “I Will Never Let You Down”. Gjatë promovimit të këngës, Rita ka folur me shumë dashuri për Calvin.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014)
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ (04.28.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]