E Enjte, 07.18.2024, 12:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN

E Hënë, 06.23.2014, 06:31pm (GMT+1)Një skenë xhelozie e Kate Moss, e cila ka pasur një diskutim të fortë me Lindsay Lohan gjatë një takimi në një night club në Londër.

Sipas asaj që raportojnë mediat angleze top-modeles si ka pëlqyer aspak që Lohan ka diskutuar me bashkëshortin e saj, kitaristin e The Kills, Jamie Hince. Të dy duket se kanë punuar për një projekt muzikor vitin e kaluar.

Kate duket se është bezdisur shumë nga fakti që Lindsay vazhdonte të kishte kontakte me Jamie, raporton tabloidi "˜The Sun'.

Ajo se ka pritur aspak mirë mbërritjen e Lohan në Mbretërinë e Bashkuar dhe takimi mes tyre në një lokal londinez ka bërë të ndizen gjakrat.

Lohan ndodhet në Londër për të debutuar në teatër me "˜Speed The Plow', por kryeqyteti britanik duket shumë i vogël për dy mbretëreshat dhe pritej që Moss të kishte këtë reagim.bw
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014)
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014)
RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN (06.16.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]