E Premte, 05.24.2024, 05:02am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
 
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL

E Shtunë, 05.16.2015, 07:59am

 

80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE

E Enjte, 05.14.2015, 11:16am
Studentë të Korit të Kolegjit të Masterit (Kaliforni), sot para selisë së Kuvendit

VOAL - TIRANË - Te paktën  80 studentë, pjesë e Korit të Kolegjit të Masterit nga Kalifornia, kënduan të enjten këngë patriotike shqiptare, para selisë së Kuvendit të Shqipërisë
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE

E Enjte, 05.14.2015, 08:11am
Rreth 80 shtetas amerikanë do të jenë sot para Kuvendit të Shqipërisë në Tiranë ku do të këndojnë këngë patriotike
Ohridsky - UASHINGTONI BLLOKON LLOGARITË DHE PRONAT E POLITIKANËVE MAQEDONAS

E Mërkurë, 05.13.2015, 11:59am

ERDOGAN NË TIRANË - TAKOHET ME NISHANIN
E Mërkurë, 05.13.2015, 11:44am

BDI DEL SOT NGA QEVERIA - FUNDI I QEVERISË GRUEVSKI
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:53am

ZËRI - EDHE NË KOSOVË MUND TË PËRSËRITET RASTI I KUMANOVËS!
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:43am

VUÇIÇ MË 27 MAJ IA KTHEN VIZITËN RAMËS
E Mërkurë, 05.13.2015, 06:35am

ERDOGAN NË TIRANË - TAKOHET ME NISHANIN

E Mërkurë, 05.13.2015, 11:44am

PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI

E Mërkurë, 05.13.2015, 11:33am
Organizatorët e protestave të përditshme para Qeverisë thonë se tashmë është e qartë se “lëvizja do ta mposhtë regjimin e padrejtë dhe çnjerëzor”
BDI DEL SOT NGA QEVERIA - FUNDI I QEVERISË GRUEVSKI

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:53am

ZËRI - EDHE NË KOSOVË MUND TË PËRSËRITET RASTI I KUMANOVËS!

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:43am

VUÇIÇ MË 27 MAJ IA KTHEN VIZITËN RAMËS

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:35am

PRISHTINA DHE SHKUPI BËJNË IDENTIFIKIMIN E TË VRARËVE

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:24am

NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT

E Mërkurë, 05.13.2015, 06:21am
Nënkryetari i Parlamentit Evropian, Alexander Graf Lambsdorff i ka kërkuar kryeministrit Nikolla Gruevski që të jap dorëheqje.

Ai në një prononcim zyrtar ka kërkuar që Gruevski të jap dorëheqje dhe me këtë të kontribojë për zgjidhjen e krizës
  » PRESIDENTI ERDOGAN SOT VIZITON TIRANËN
  » TRI DORËHEQJE NË QEVERINË E MAQEDONISË
  » MBYLLET AEROPORTI I PRISHTINËS - MENJËHERË PAS AKSIDENTIMIT TË HELIKOPTERIT TË EULEX-it
  » ZËRI I AMERIKËS - MBIZOTËROJNË PAQARTËSITË NË MAQEDONI
  » DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
  » MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
  » KONGRESMENI AMERIKAN ROHRABACHER VIZITË NË TIRANË
  » ZËRI I AMERIKËS - KUMANOVË, SHKATËRRIMET NGA PËRLESHJET E SË SHTUNËS
  » PANDELI MAJKO - MAQEDONIA TA SQAROJË SITUATËN, HISTORINË E SAJ PO E SHKRUAJNË SHËRBIMET INTELIGJENTE
  » ALSAT - LISTA E TË ARRESTUARVE NGA POLICIA MAQEDONASE PËRLESHJEVE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]