E Hënë, 05.27.2024, 08:18pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
IRINA SHAYKU NË LIDHJE ME BRADLEY COOPERIN

E Enjte, 05.07.2015, 10:57am
WOODS DHE VONN NDAHEN

E Hënë, 05.04.2015, 08:19am

LINDJA E PRINCESHËS ISHTE INSKENIM

E Hënë, 05.04.2015, 08:00am

BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË

E Djelë, 05.03.2015, 11:31am

ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR

E Mërkurë, 04.15.2015, 02:17pm

KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN

E Djelë, 04.05.2015, 06:55pm

DIVORCE DIVASH DHE DIVESH

E Shtunë, 03.28.2015, 09:16am

NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN

E Hënë, 03.09.2015, 10:46am

SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI

E Shtunë, 02.28.2015, 10:20am
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT

E Djelë, 02.22.2015, 03:02pm

  » BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË
  » PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON
  » TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË
  » DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR
  » KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL!
  » U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES
  » BEYONCE SHTATZËNË?
  » ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE
  » CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË
  » XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]