E Premte, 05.24.2024, 05:09am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
KËNDI I SHKRIMTARIT
 
KONKURS NDËRKOMBËTAR - POJANAKU FITON ÇMIMIN SPECIAL 'POEZIA E POPUJVE'

E Mërkurë, 04.08.2015, 09:25am

SYTË E AMERIKËS
Cikël me poezi nga NAMIK SELMANI

E Mërkurë, 04.08.2015, 09:15am

OKTAVAT E HIMNIT
Dhjetë ( 10 ) poezi nga krijimtaria e RRUSTEM GECIT

E Mërkurë, 04.08.2015, 08:58am

UMBERTO ECO DHE VARREZA E PRAGËS
Një rrëfim i mahnitshëm i shkrimtarit me famë botërore
Nga REBECCA NEWBERGER GOLDSTEIN

E Martë, 04.07.2015, 04:07pm

POEZI MIKSTE
Nga PËRPARIM HYSI

E Martë, 04.07.2015, 04:01pm

X H E L A T Ë T
Poemë për vrasjen e 2785 rekrutëve shqiptarë në Tivar
Nga RRUSTEM GECI

E Martë, 04.07.2015, 03:53pm

SHQIPJA KËRKON PRIJËS
(Poemë e hapur. Pjesa e parÑ‘)
Nga QERIM SKËNDERAJ

E Hënë, 04.06.2015, 09:15am

TË NGJALLUNIT
Poezi nga AT GJERGJ FISHTA

E Hënë, 04.06.2015, 08:59am

NGADHNJIJA E KRYQIT
Nga At GJERGJ FISHTA

E Djelë, 04.05.2015, 03:29pm

KUR ÇERDHJA E SHQIPEVET
Nga Dom PREK NDREVASHAJ

E Djelë, 04.05.2015, 03:24pm

  » ATDHEU NUK ËSHTË PREJ DËBORE (Shënime për romanin “Shpresa e Londrës” të Ruzhdi dhe Greta Jatës)Nga SAMI MILLOSHI
  » IMZOT VINÇENS PRENNUSHI - IPESHKËV, POET, MARTIR
  » KUR NUK VJEN TICikël poetik nga ADEM ZAPLLUZHA
  » X H E L A T Ë TPoemë për vrasjen e 2785 rekrutëve shqiptarë në TivarNga RRUSTEM GECI
  » NGA SERAFINA TOPIA TEK SERAFINA LAJÇINëntori i lirisë së Shqipërisë dhe nëntori i letërsisëNga XHEMAIL PECI
  » KUR VËSHTRIMIN ARRATISCikël me poezi nga QAZIM SHEHU
  » KËNGËT E TË PAURTITNga RRUSTEM GECI
  » ÇKODIFIKIME TË NJË TEKSTI POETIKPoezia 'Diku, kudo' e Frederik ReshpjesNga RIZA BRAHOLLI
  » LETRA E PADËRGUAR...Tregim nga PËRPARIM HYSI
  » ARTI I TË QËNIT POETEsé kushtuar poetit ADEM ZAPLLUZHANga RRUSTEM GECI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]