E Mërkurë, 06.12.2024, 03:57pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
KËNDI I SHKRIMTARIT
 
FLETORJA E VJETËR...
Tregim nga PËRPARIM HYSI

E Djelë, 02.22.2015, 10:26am

VAZHDIMISHT TRADHTOHET NJERIU
Poezi nga VISAR ZHITI

E Shtunë, 02.21.2015, 09:16am

SONATA E HËNËS- FOLEJA KOMBËTARE
Nga EGLANTINA MANDIA

E Shtunë, 02.21.2015, 08:34am
ARITMETIKË MISTIKE
Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

E Enjte, 02.19.2015, 06:27pm

NJË NJERI MBASE I URITUR
Cikël poetik nga ADEM ZAPLLUZHA

E Enjte, 02.19.2015, 04:01pm
POEMA E DHIMBJES
Poemë nga NIKOLL N ULNDREAJ

E Enjte, 02.19.2015, 03:57pm

SONATA E HËNËS (Rrëfim për një jetë)
Nga ENGLANTINA MANDIA

E Enjte, 02.19.2015, 09:44am

KORTEU!
REXHEP KASUMAJ - poezi nga libri "Marathonomak i vonuar"

E Mërkurë, 02.18.2015, 04:05pm

ZOTI KADARE DHE VEPRA QË SFIDON
Esé nga NADIRE BUZO

E Martë, 02.17.2015, 06:59pm

NJË MESHË PËR 'ALIENIN' E POEZISË MBARËSHQIPTARE
In memoriam Frederik RReshpjes
Esé nga PËRPARIM HYSI

E Martë, 02.17.2015, 05:11pm

  » GJERGJ KASTRIOTIT SKËNDERBEPoemë nga LLEMADEO
  » SHPRESA E LONDRËS(Shënime për romanin “Shpresa e Londrës” të Ruzhdi dhe Greta Jatës) Nga REXHEP SHAHU
  » LAMTUMIRË TRISHTIM!VILHELME VRANA HAXHIRAJ, fragment VIII nga romani 'Loja e mëkatit'
  » KUKULLA QË LINDI NJË GJENI...!Nga NADIRE BUZO
  » EKLIPS HËNEKushtuar babaitPoezi nga SKËNDER BUÇPAPAJ
  » LETRAT E FLOBERIT - NJË DASHURI E PAMUNDUR PËR TË JETUAR!
  » I MUNDURI NGA LIRIAPoezi nga RRUSTEM GECI
  » SHËN VALENTINI NË VARGJET E MIACikël me poezi nga PËRPARIM HYSI
  » MAGJIA E NJË ZËRITregim nga ALBANA M. LIFSCHIN
  » SHPIRT I MOHUAREsé nga VILHELME VRANA HAXHIRAJ 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]