E Hënë, 07.15.2024, 06:59am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
DUNFORDI PROPOZOHET PËR SHEF TË SHTABIT TË USHTRISË AMERIKANE

E Martë, 05.05.2015, 06:28pm


ISIS E MERR PËRGJEGJËSINË PËR SULMIN NË TEKSAS

E Martë, 05.05.2015, 06:16pm
BERLIN - NË KUTITË E BANANEVE GJENDEN 360 KILOGRAMË KOKAINË

E Martë, 05.05.2015, 08:17am

PRESIDENTI OBAMA PRITET TA EMËROJË SHEFIN E RI TË SHTABIT TË BASHKUAR

E Martë, 05.05.2015, 07:59am

ZGJEROHEN HETIMET PËR TË SHTËNAT AFËR AKTIVITETIT PËR PROFETIN MUHAMET

E Hënë, 05.04.2015, 06:46pm

DY USHTARË TË UKRAINËS DHE DY LUFTËTARË RUSË U VRANË NË LUFTIME

E Hënë, 05.04.2015, 05:21pm


MOTOÇIKLISTËT NACIONALISTË RUSË HYNË NË GJERMANI

E Hënë, 05.04.2015, 05:15pm

FRANCA E KATARI NËNSHKRUAJNË MARRËVESHJE USHTARAKE

E Hënë, 05.04.2015, 11:22am

ZARIF - T'I JAPIM FUND 'KRIZËS SË FABRIKUAR' BËRTHAMORE

E Hënë, 05.04.2015, 10:26am

TEL AVIV - POLICIA PËRLESHET ME DEMONSTRUESIT ETIOPIANË

E Hënë, 05.04.2015, 08:12am

  » TEKSAS - POLICIA VRET SULMUESIT E GARËS SË KARIKATURËS SË PROFETIT MUHAMET
  » VJENË - UJQIT E NATËS KANË VËNË KURORË LULESH NË PËRMENDOREN RUSE
  » ITALI - JANË SHPËTUAR MIJËRA EMIGRANTË NË DET
  » KTHEHET QETËSIA NË BALTIMORË
  » MERKEL NË DACHAU NË 70 VJETORIN E ÇLIRIMIT TË KAMPIT FAMËKEQ TË PËRQËNDRIMIT
  » MUZEU I LUFTËS SË FTOHTË NË BUNKERIN SEKRET TË TITOS
  » IRANI NUK DO T'I LEJOJË NDËRHYRJET NË JEMEN
  » OPERACION ANTITERRORIST NË KUFIRIN PAKISTAN-AFGANISTAN
  » LAVROV - SHBA PO SHKEL ARMËPUSHIMIN NË UKRAINË
  » KERRY SHPREH BESIM PËR MARRËVESHJE PËRFUNDIMTARE BËRTHAMORE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]