E Mërkurë, 06.12.2024, 04:05pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJME NDËRKOMBËTARE
 
KIMMELI FTON NË STUDIO OBAMËN PËR TË FOLUR RRETH JASHTËTOKËSORËVE

E Premte, 03.13.2015, 08:28am

TJETËR GRABITJE SPEKTAKOLARE NË FRANCË

E Enjte, 03.12.2015, 10:29am

GODITJA E ISIS - DËSHMI NË KONGRES

E Enjte, 03.12.2015, 08:03am

IS PRETENDON SE VRAU NJË SPIUN IZRAELIT

E Mërkurë, 03.11.2015, 12:12pm

FLORIDA - AKSIDENT GJATË STËRVITJEVE TË MARINËS AMERIKANE

E Mërkurë, 03.11.2015, 12:09pm

TSIPRAS I KANOSET GJERMANISË - KËRKOJMË DËMSHPËRBLIMET E LUFTËS
Greqi, Kammenos kërcënon Gjermaninë me xhihadistët

E Mërkurë, 03.11.2015, 10:42am

MBRETI ABDULLAH NË PARLAMENTIN EVROPIAN - EVROPA TA LUFTOJË ISLAMOFOBINË

E Martë, 03.10.2015, 03:20pm

EURO BIE NË NIVELIN MË TË ULËT NDAJ DOLLARIT NË 12 VITE

E Martë, 03.10.2015, 12:48pm

SHTËPIA E BARDHË - REPUBLIKANËT PO PËRPIQEN T'I SHKATËRROJNË NEGOCIATAT ME IRANIN

E Hënë, 03.09.2015, 08:36pm

SHBA - SENATORËT REPUBLIKANË LETËR LIDERËVE IRANIANË

E Hënë, 03.09.2015, 08:30pm

  » PUTIN - VENDIMI PËR KRIMENË U MUAR DISA ORË PAS LARGIMIT TË YANUKOVICHIT
  » GJERMANIA - TË KRIJOJMË NJË USHTRI TË PËRBASHKËT NË EVROPË
  » ME MARATONË BURRAT NË STAMBOLL PËRKUJTUAN VIKTIMAT E DHUNËS NË FAMILJE
  » MILITANTËT ISLAMIKË E MORËN PËRGJEGJËSINË PËR SULMIN NË MALI
  » SHBA - OBAMA SHËNON 50 VJETORIN E MARSHIT PËR TË DREJTAT CIVILE
  » PARIS - KERRY KËRKON MBËSHTETJE EVROPIANE PËR MARRËVESHJEN ME IRANIN
  » YAHUYA HENDI - NËSE ISLAMI I KONTRIBUON EKSTREMIZMIT, AI DUHET TË RIINTERPRETOHET
  » ISIS DHE TWITTER
  » IS-i PO SHKATËRRON NJË QYTET ANTIK NË IRAK
  » RIGA - BE DISKUTON PËR KONFLIKTIN NË UKRAINË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
PRESIDENTI OBAMA NISI TURIN NË EUROPË - "SHBA DHE EVROPA TË BASHKUAR NË MBROJTJE TË UKRAINËS, PUTINI DUHET T'I KUPTOJË PASOJAT E VEPRIMEVE TË TIJ"
UNICEF: 300 fëmijë kanë humbur jetën në Rripin e Gazës

 
VOAL
[Shko lart]