E Hënë, 04.22.2024, 05:40pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
POLITIKË
 
 
KONFERENCË PËR SHTYP E KRYEMINISTRIT BERISHA DHE KRYEMINISTRIT BERLUSKONI
E Premte, 02.12.2010, 06:29pm 

Pas takimit të zhvilluar sot, në Romë, Kryeministri Berisha dhe Kryeministri Berluskoni nënshkruan sot marrëveshjen për Partneritetin Strategjik dhe më pas dhanë një konferencë të përbashkët për media.

 

GJERMANIA DHE RUSIA SYNOJNË PËRMIRËSIMIN E MARRËDHËNIEVE

E Hënë, 05.11.2015, 06:26am
GJERMANIA DHE SHBA - MIQ TË VJETËR ME SHQETËSIME TË REJA

E Shtunë, 05.09.2015, 07:56am

NDËRSA BISEDOHET PËR ARMËPUSHIM - LUFTIMET VAZHDOJNË

E Mërkurë, 05.06.2015, 03:05pm

SENATI AMERIKAN DISKUTON PROJEKTLIGJIN PËR IRANIN

E Hënë, 05.04.2015, 06:09pm

E VËRTETA NË SIRI TË KUSHTON JETËN
Koment nga SAMAR YAZBEK, Deutsche Welle

E Djelë, 05.03.2015, 11:57am

MARRËDHËNIET E PRESIDENTIT OBAMA ME NETANYHAUN DHE UDHËHEQËS BOTËRORË

E Shtunë, 05.02.2015, 05:56pm

SHBA TË SHQETËSUARA ME PËRFSHIRJEN IRANIANE NË JEMEN
Sekretari amerikan i shtetit John Kerry, tha se Shtetet e Bashkuara nuk do të rrinë duarkryq derisa rajoni po destabilizohet


E Enjte, 04.09.2015, 03:01pm

SHEFI I CIAs E LAVDËRON MARRËVESHJEN ME IRANIN

E Mërkurë, 04.08.2015, 07:51am

GJERMANIA REAGON - ÇËSHTJA E DËMSHPËRBLIMEVE TË LUFTËS ËSHTË MBYLLUR, KËRKESA GREKE ËSHTË MARRËZI

E Mërkurë, 04.08.2015, 07:26am

GREKËT DUAN NGA GJERMANIA 279 MILIARDË EURO DËMSHPËRBLIM LUFTE

E Martë, 04.07.2015, 08:23am

  » SARAJEVA - 70 VJET NGA ÇLIRIMI DHE 23 VJET NGA RRETHIMI
  » FEINSTEINI IU KUNDËRPËRGJIGJET AKUZAVE TË NETANJAHUT
  » OBAMA BISEDOI ME NETANYAHUN PËR MARRËVESHJEN ME IRANIN
  » SA TË RREZIKSHËM JANË MYSLIMANËT E AMERIKËS?
  » PREJ DJE PALESTINEZËT U ANËTARËSUAN NË GJYKATËN PENALE NDËRKOMBËTARE
  » SENATORËT - FIFA TË MOS E ORGANIZOJË KAMPIONATIN NË RUSI
  » FRANCË - BISEDIMET MBI PROJEKTREZOLUTËN E OKBsë PËR IZRAELIN, SË SHPEJTI
  » Wall Street Journal - IZRAELI, SPIUNAZH NË BISEDIMET BËRTHAMORE
  » OBAMA IA UROI FITOREN NETANYAHUT
  » SHËRBIMET INTELIGJENTE SUEDEZE - DIPLOMATËT RUSË JANË KRYESISHT SPIUNË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
::| Hot News
KONFERENCË PËR SHTYP E KRYEMINISTRIT BERISHA DHE KRYEMINISTRIT BERLUSKONI
Berisha: Jemi Kina e vogël e Evropës, investoni (ANSA)
Dekorohen protagonistë të 20 shkurtit

 
VOAL
[Shko lart]