E Shtunë, 06.15.2024, 03:08pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SHQIPTARËT
 
NË VENDLINDJEN E MBRETËRESHËS TEUTË PO KRYHEN GËRMIME ARKEOLOGJIKE

E Martë, 02.24.2015, 08:15pm

AVOKATI - ÇIM PEKA ËSHTË FAJTOR PËR VDEKJEN E FLEURA KOLËS

E Martë, 02.24.2015, 08:05am

DUKURI NË RRITJE BRAKTISJA E FSHATRAVE NË KOSOVË - FSHATI QË KISHTE DHJETËRA SHTËPI, TANI KA MBETUR ME DY SHTËPI DHE KATËR NXËNËS SHKOLLE

E Hënë, 02.23.2015, 12:17pm

KU JENI DHE KU ISHIT JU AKADEMIKËT!!!???...
Nga ASLLAN DIBRANI

E Hënë, 02.23.2015, 10:39am

Koha Jonë - MË 22 JANAR 1997, NË DARKË VONË, ËSHTË GODITUR NGA SHIK-u ME LEVA NË KOKË E FYTYRË, EDI RAMA

E Shtunë, 02.21.2015, 05:12pm

AKSIDENTOHET RËNDË ÇIM PEKA, VDES SHOQËRUESJA, VAJZA E ISH AMBASADORIT

E Premte, 02.20.2015, 08:22am

HOXHALLARËT 'SHQIPTARË' NDËSHKOJNË SHQIPONJËN, PËRDHOSIN FLAMURIN KOMBËTAR!!!
Opinion nga ASLLAN DIBRANI

E Enjte, 02.19.2015, 09:06am

Qasje
SHQETËSIM ME ARSYE
Nga CENË PUSHKOLLI

E Mërkurë, 02.18.2015, 07:12am

SI HAHET PAVARËSIA
Satirë nga AGIM GASHI

E Martë, 02.17.2015, 04:20pm

ENGJËLL BERISHA - PEDAGOGU QË I DHA SHUMË MUZIKOLOGJISË SHQIPTARE

E Hënë, 02.16.2015, 09:38am

  » KOLEC TRABOINI E DI PSE 'FAJIN E KA HEKUBA'…Nga MURAT GECAJ
  » SHABAN DEMIRAJ DHE ILIRËSIA E EPIRITNga RAMI MEMUSHAJ
  » EDHE NJË HERË PËR PARALIZËN POLITIKE TË KOSOVËSNga ABAS FEJZULLAHI
  » NJË FJALË GOJE !!-Mbas një bisede, (pa pergjigje nga ana ime)-Poezi nga ZEQIR LUSHAJ
  » SADIK SELMAN LUSHAJ - QYTETAR NDERI POST MORTUM I KOMUNËS LEKBIBAJNga SELIM NËNGURRA
  » KUR SHQIPËRIA DO TË BËHEJ PJESË E FEDERATËS JUGOSLLAVEProjektet për Federatën Ballkanike dhe e ardhmja e Shqipërisë (1943-1945)Nga ANA LALAJ
  » DY VENDIME 'PËR SHPËRNGULJEN E SUKSESSHME TË SHQIPTARËVE'
  » EKSODI PO PASURON MATRAPAZËTNga AGIM GASHI
  » BATON HAXHIU, KOHA ËSHTË PËR DËMSHPËRBLIM LUFTE NDAJ KOSOVËS E JO T'I KËRKOJMË FALJE SERBISË!!!Opinion nga ASLLAN DIBRANI
  » SIKUR PAL NEÇAJ TË ISHTE MILIONER…Ekskluzive nga ZEQIR LUSHAJ 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
Ismail Kadare: Koha po punon për shqiptarët

 
VOAL
[Shko lart]