E Mërkurë, 06.12.2024, 04:13pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SHQIPTARËT
 
HAKMARRJA E NATYRËS PËR ATË QË I KEMI BËRË PAS VITIT 1990
Ing SOKOL MARKU - Intervistë

E Mërkurë, 02.04.2015, 10:27am

UNIKOMB-i, PËRÇUES I UNITETIT NDËR MËRGIMTARË!
Në Susegana (TV-Itali) shënohet katër vjetori i themelimit të UNIKOMB-it
Fotoreportazh nga FLORIM ZEQA

E Hënë, 02.02.2015, 08:34am

VANESA SONO - FITUESE E 'GJENIU I VOGËL 6'

E Djelë, 02.01.2015, 11:40am

JANAR 1945 FILLOI GJENOCIDI KOMUNIST KUNDER KLERIT KATOLIK SHQIPTAR
Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë...
Nga FRITZ RADOVANI

E Shtunë, 01.31.2015, 09:27am

N'DERË TË KULLËS THËRRET NJË ZË
Nga HASAN dhe LAJDE BLAKAJ
Kushtuar ZEQIR LUSHAJT

E Premte, 01.30.2015, 05:11pm

MIRUSH KABASHI NË GJENEVË - LUAN 'ZOTI IBRAHIM DHE LULET E KURANIT'

E Enjte, 01.29.2015, 08:58am

GJUHA SHQIPE - NË DEGËN E PEMËS GJUHËSORE BOTËRORE

E Hënë, 01.26.2015, 10:56am

Gaqo Çako sot mbush 80 vjeç
NJË ÇIFT OPERISTIK SI GAQO DHE LUIZA ÇAKO

E Shtunë, 01.24.2015, 06:36pm

BASHKIM SHEHU RRËFEN SEKRETIN E SUPERDEGËS SË SIGURIMIT NË TIRANË

E Shtunë, 01.24.2015, 11:03am

A DO TË LINDË NË SHQIPËRI NJË TJETËR DIPLOMAT SI ISMAIL QEMALI?!
Studim nga VILHELME HAXHIRAJ

E Shtunë, 01.24.2015, 09:49am

  » PUNËMËDHENJTË E ROGANËSEsé nga RRUSTEM GECI
  » LETËR BIRIT TIM NINEL GASHIT TË VRARË MË 21 JANAR 1994Nga AGIM GASHI
  » JA HISTORIA E SHQIPTARIT QË U MARTUA ME VAJZËN E KAPOS SË MAFIES ITALIANE NË NJU JORK
  » SHQIPËRIA MË 1957 - FOTOGALERI
  » AKTORI SHQIPTAR - ANGLEZ NË PERANDORINË OSMANE
  » HAPJA E DOSJEVE PA LUSTRACION - VETËM DEMAGOGJI KOMUNISTENga BESIM NDREGJONI
  » FLET GURO ZENELI NJERIU I AFËRT I RAMIZ ALIZË - JA PSE RAMIZI CAKTOI BERISHËN DHE XHELIL GJONIN PËR TË KONTROLLUAR LËVIZJEN DEMOKRATIKE, KUSH ISHTE KATËRSHJA KINEZE NË TIRANË DHE LETRA E GORBAÇOVIT
  » NJË DITË ME ABAS KUPINNga JULIAN AMERY
  » 25 VJETORI I DEMOSTRATËS SË PARË ANTIKOMUNISTE NË SHKODËRNë 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë...Nga FRITZ RADOVANI
  » JETA PARA VDEKJESNga AUREL DASARETI, USA, ekspert i shkencave ushtarake-psikologjike (dasaretiaurel@yahoo.com.au) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
Ismail Kadare: Koha po punon për shqiptarët

 
VOAL
[Shko lart]