E Hënë, 04.22.2024, 04:41pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
MANCINI KONFIRMOI - SHAQIRI TITULLAR

E Djelë, 03.01.2015, 10:22am (GMT+1)Futbollisti ynë nga Zhegra e Gjilanit, Xherdan Shaqiri pritët të luajë titullar në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila zhvillohet sot në orën 18:00.

Këtë lajm e bëri të ditur trajneri Roberto Mançini. Tekniku italian pati fjalë të mira për ish-anëtarin e Bazelit dhe Bayern Munchen.

"Xherdan Shaqiri mund të luajë sepse pushoi ndaj Cagliarit. Ai është një futbollist i ri në moshë dhe arrin t'i rikuperojë shpejt energjitë e shpenzuara", tha Mancini.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ANCELOTTI - ËNDËRROJ TË JEM TRAJNER I ITALISË (02.28.2015)
GREQIA PEZULLON KAMPIONATIN E FUTBOLLIT (02.25.2015)
FUTBOLL - REKOMANDOHET QË BOTËRORI 2022 TË MBAHET NË NËNTOR (02.24.2015)
KUJTIM SHALA - HEROI KOSOVAR I FUTBOLLIT KROAT (02.22.2015)
ATLETËT KOSOVARË S'LEJOHEN TË SHKOJNË NË BAKU 2015 (02.19.2015)
KUPA E KRIKETIT 2015 - PAKISTANI KUNDËR INDISË (02.15.2015)
KUSH KA MË SHUMË TIFOZË NË SHQIPËRI (02.15.2015)
ABRASHI TRI VITE KONTRATË ME GRASSHOPERS (02.15.2015)
BALAJ NË MAJËN E RIJEKËS (02.15.2015)
NISI KAMPIONATI BOTËROR I KRIKETIT 2015 (02.14.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]