E Martë, 12.12.2023, 12:11am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» UKA DHE ISAINga SKËNDER BUÇPAPAJ

Analize shume e qelluar
ramizbojaj@yahoo.com Ramiz Bojaj11.25.2010, 07:24pm

Pajtohem me ju esencialisht me mendimin se Isa Mustafa perdori taktizim perjashtues ndaj Uke Rugoves, e bashke me kete ndikoi ne ndarjen e dyte te LDK-se. Dy kongrese dy ndarje. Realisht ketu fshihen interesa personale dhe grupore, duke u mbeshtetur ne teorine e konspiracionit si fenonem ekzistues qe nga vdekja e dr. ibrahim Rugoves. Suksese i nderuar z. Skender Buçpapaj, jeni i thukte si gjithmone. Me respekt Ramiz Bojaj, Prishtine-phoenix 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]