E Shtunë, 06.22.2024, 08:52pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» PËR NJË KARDINAL SHQIPTARNga FRANK SHKRELI

applying for the position
alminda.morina@gmail.com Alminda11.25.2010, 01:42am

Esteem gentelmen, te nderuar zoterinj,
Ju lutem kete mesazh mos e konsideroni aspak te ekzagjeruar dhe as me nota qesharake une seriozisht aplikoj per kete pozicion "Kardinal i Shenjte" . Por ju lutem a mund tia hidhni Papes ne vesh kete sygjerim dhe une jam i gatshem te testohem per te provuar "Shenjterine time te vertete" . Papa do qe njeriu me me fat ne bote nese do kishte ne gjirin e audiences dhe anetareve te kishes nje personalitet si une.
Me respekt
Alminda Shehu 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]