E Djelë, 12.10.2023, 09:15am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» SHËN DICK MARTY ALIAS QOFTËLARGUNGA ELIDA BUÇPAPAJ

ingj.dipl.
njazitafilaj@hotmail.com Njazi Tafilaj12.28.2010, 10:34am

Shqiptarve na duhen Dik (edhe kuptimi anglisht ) se asesi te respektojm njeni tjetrin.Vetem kur jemi ne rrezik ofrohemi.Na ofron rreziku per egzistence.une e shof arsyn ne kete fenomen te pa mundesija e intelektualve te veprojn e te shprehen nga barrabet,karieristet,narcisoidet,snobistet e te ngjajshem. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]