E Martë, 05.21.2024, 05:43am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» THAÇI PARALAJMËRON ZGJEDHJEN E PRESIDENTIT GJATË JAVËS SË ARDHSHME

viktime
iqerimi@hotmail.com isabell Qerimi09.23.2013, 06:13pm

Duli nje trim gazetare qe pate guxhimin ta publikon ket Artikull Aje quhet Arben Lagreta ...Duke pasur në dispozicion nga ana e tij mjaft dokumente të skanuara të cilat provojnë vërtetësinë e thënieve të tij, arrita që të bindesha plotësisht se këtu kemi të bëjmë me një skandal të shumfishtë.Operohet gabim në.
Zvicer, spitali përpiqet të.
falsifi kojë dokumentet,
tentojnë edhe ta vrasin.
që të mos flasë.http://www.shqiperia-etnike.com/she153/she153.pdf. 


hi
gracelove200@yahoo.com grace11.02.2011, 10:13am

gracelove200@yahoo.com


Hello,
am a young single girl never married
seeking true love for a long term relationship
with marriage potentials,
you can contact me through ( gracelove200@yahoo.com) so that
i will send you my photos,till
i hear from you,bye and kisses!

gracelove200@yahoo.com 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]