E Enjte, 11.30.2023, 07:56am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» 200 VJET BURG – 22 VJET TRANZICION, TË PASHPËRBLYER, TË PAREHABILITUAR DHE TË MARGJINALIZUARNga ELIDA BUÇPAPAJ

Pergezime
gjivlashi@aol.com Petraq J.Pali10.10.2012, 12:13pm

Z Bucpapaj !

Gjithmone dhe ne cdo kohe lexoj me etje dhe me shume interes publicitetin Tuaj dhe shkrimet brilante apo analizat politike qe u beni ngjarjeve dhe bemave te vendit tone.
Sinqerisht tek Iteligjenca,mencuria, e pena Juaj ,fisnikeria juaj dhe tek dashmiresia per Shqiperine shkrimet tuja jane te nje niveli te pa krahasuesheme nga shume "analiste' qe Shqiperia ka ne kete trazicion.
Artikulli Juaj per "greven" e urise te ish te burgosurve Politike,vulos perfundimisht profecine time se Ju meritoni respektin e nje Kombi.Ju faleminderit,nga Virxhinia USA pJp. 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Nëntor 2023  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
 

 
VOAL
[Shko lart]