E Shtunë, 06.22.2024, 08:10pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» Polemikë për 4 shkurtinREPLIKË ME NJË 'HISTORIAN'Nga RESHAT KRIPA

POLEMIKE PER 4 SHKURTIN
odiseai@Yahoo.com odise06.05.2014, 10:19am

Inderuar Reshat Kripa .Lexova me shume kujdes polemiken tuaj per 4 shkurtin dhe mes tyre fillua tte mi ironizoni per qendrime qe vetem Ju mund ti kuptoni.Nuk e di se ku kam gabuar kur ju permendni emrin tim tek shkrimi lapidary kushtuar patriotit doctor Jani Rexho, nje figure e paster himarioti.Tek shkrimi im nuk kam permendur as Rexhep Mitrovicen si kryeminister I qeverise kuislinge, as meritat e tij.Per figuren e tij teper komplekse lerja historianeve, te cilet besoj ndonese pas disa vjetesh do ta shkruajne jeteshkrimin e secilit pa mllefe partiake siç veproni ju.Edhe njehere ju lutem qe kur shkruani dhe permendni emra historianesh gje argumenta qe te jesh I besueshem.Dielli me shoshe nuk mbulohet.Me shume respekt Odise Çaçi Vlore 


POLEMIKE PER 4 SHKURTIN
odiseai@Yahoo.com odise06.05.2014, 10:14am

Inderuar Reshat Kripa .Lexova me shume kujdes polemiken tuaj per 4 shkurtin dhe mes tyre fillua tte mi ironizoni per qendrime qe vetem Ju mund ti kuptoni.Nuk e di se ku kam gabuar kur ju permendni emrin tim tek shkrimi lapidary kushtuar patriotit doctor Jani Rexho, nje figure e paster himarioti.Tek shkrimi im nuk kam permendur as Rexhep Mitrovicen si kryeminister I qeverise kuislinge, as meritat e tij.Per figuren e tij teper komplekse lerja historianeve, te cilet besoj ndonese pas disa vjetesh do ta shkruajne jeteshkrimin e secilit pa mllefe partiake siç veproni ju.Edhe njehere ju lutem qe kur shkruani dhe permendni emra historianesh gje argumenta qe te jesh I besueshem.Dielli me shoshe nuk mbulohet.Me shume respekt Odise Çaçi Vlore 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]