E Mërkurë, 07.17.2024, 04:41pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» TOM DOSHI HERO APO VIKTIMËNga ELIDA BUÇPAPAJ

zgjidhja e problemit e heqja e sikletit
ingtori66@yahoo.it tori03.28.2015, 05:46pm

zgjidhja e rebusit me sa me pak deme:

Doshi nuk ka faj pasi e kane mashtruar (kthesa me e embel se te thuash se ka mashtruar.. e bardha nuk mund te nxihet, te pakten e bejne gri)

Frroku eshte mashtruesi qe ka "trembur" Doshin (akuzohet per vrasje e ti shtosh nje mashtrim nuk prishet llogaria)

Te gjithe te "lumtur"

rrespekte... 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]