E Martë, 10.03.2023, 04:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» 80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE

MANAGER
vasilisspitjanis@hotmail.com VASILIS10.07.2015, 10:12am

POLITIKANET E SHQIPERISE NUK MENDOJNE PER POPULLIN POR SHOHIN XHEPAT E TYRE PO TE MENDONIN PER POPULLIN DO NDRYSHONTE ARBERIA.ARBERIA VEND I VOGEL QE PO TE PUNOHET PER ZHVILLIMIN E VENDIT NUK DO KISH TE VARFER PO I PASURI NUK KA DHIMBJE PER TE VARFERIN.POLITIKANEVE JU KA ZENE SYTE PARAJA.2 LOPATA DHE DO MARRIN.NE KOHEN E ENVER HOXHES NUK KISHIM PROBLEME MBAROVA STUDIMET FALAS PUNEN TE SIGURUAR.ME POPULLIN PER POPULLIN.NGA POPULLI ME POPULLIN.KAM VELLANE PA PUNE KA KERKUAR DISA HERE PUNE NE BASHKINE E KORCES DHE ASNJE PERGJIGJE POR MARRIN FSHATARET MARRIN DHE RRYSHFET DHE QYTETARET PA PUNE.BABAI IM PROFESOR.KANE DHENE SHEMBULL TE MIRE,DHE TANI PER NJE PUNE QE DO I VARFERI BASHKIA E KORCES JEP PERGJIGJE NEGATIVE.JUVE SPUNONI PER POPULLIN PO PER SOJ E SORROLLOP I DREJTOHEM BASHKIAKUT TE KORCES.FALEMINDERIT 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2023  
D H M M E P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

 
VOAL
[Shko lart]