E Premte, 10.30.2020, 02:24am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
GoT - SERIA MË POPULLORE NË HISTORINË E HBO

E Premte, 06.06.2014, 09:17pm (GMT+1)


Seriali fitues i çmimit “Emmy” që prodhohet nga televizioni amerikan, HBO, “Games of Thrones” e ka tejkaluar “The Sopranos” si seriali më i pëlqyer ndonjëherë.
 
Lajmi është njoftuar nga vet televizioni amerikan të enjten.
 
Epizodet në sezonin e katërt të këtij seriali kanë një mesatare prej 18.4 milionë shikuesve, duke përfshirë këtu edhe ritransmetimet, “video on demand” dhe shkarkimet në telefona.
 
Kjo shifër ka thyer rekordin prej 18.2 milionë shikues që u vendos në vitin 2002 nga seriali “The Sopranos”.rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
'MALEFICIENT' NË KRYE TË FILMAVE MË TË SHIKUAR (06.02.2014)
SHPËTIMI I IMAZHEVE DIGITALE TË ANDY WARHOL (06.01.2014)
YouTube - DY MILIARDË SHIKIME PËR 'GANGHAM STYLE' (05.31.2014)
SULMOHET FIZIKISHT AKTORI BRAD PITT (05.29.2014)
'PALMËN E ARTË' E FITON REGJISORI TURK NURI BILGE CEYLAN (05.25.2014)
18 FILMAT NË KONKURIM PËR PALMËN E ARTË 2014 (05.23.2014)
NJË MILION DOLLARË PËR UDHËTIMIN NË HAPËSIRË ME DICAPRION (05.23.2014)
PAUL MCCARTNEY E ANULON TURNEUN NË AZI (05.22.2014)
KATE WINSLET - TRE FËMIJËT NUK MË MUNGOJNË, KOHA PËR KARRIERË (05.20.2014)
HOLLIVUDI NDIHMON MUZETË (05.17.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Tetor 2020  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 

 
VOAL
[Shko lart]