E Mërkurë, 09.23.2020, 02:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
Anne Hathaway: Nuk më duket vetja aq e bukur
E Mërkurë, 02.10.2010, 03:57pm (GMT+1)

 

 

Voal-online –Anne Hathaway, aktorja kandidate e çmimit Oskar për rolin e saj në filmin Rachel, tashmë në prag të martesës, është pa asnjë dyshim bukuri rrezatuese, plot nur, është hataja vetë, siç shihet edhe në ballinën e revistës InStyle, numri i marsit. Por duket se vetëm ajo në këtë botë ende nuk bindet për këtë gjë: “Unë mendoj se jam shumë e çuditshme. Kam tipare të mëdha në një kokë fare të vogël.”

 

“Nuk dua ta ul veten aq poshtë – thotë aktorja – kjo është fytyra ime. Nuk jam aq e hijshme, por kjo jam dhe rëndësi ka që nuk ngjasoj me dikë tjetër.” Edhe për trupin ka shumë vërejtje: “Nëse nuk ushtroj vazhdimisht ushtrime fizike, menjëherë i humbas format dhe nuk e njoh më trupin tim.”

 

“Mua më pëlqejnë takat e larta, më pëlqejnë ngjyrat e ndezura, më pëlqen të kem ndryshme të mëdha në veshje nga njëra periudhë e ditës në një tjetër, sidomos krejt ndryshe të vishem ditën dhe krejt ndryshe natën,” vazhdon ajo.

 

Lidhur me paraqitjen e jashtme të botës hollivudiane ajo thotë se pëlqen ato yje që demonstrojnë “novacion dhe origjinalitet”, sidomos Tiila Swinton, Gwen Stefani, Lady Gaga dhe Natalie Portman. Dhe shton: “Më pëlqejnë njerëzit që janë të vërtetë me vetveten.” (http://www.ansa.it) (http://www.people.com/people)

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Hollywood-i në një të ardhme krejt i bardhë? Vanity Fair akuzuar për racizëm (02.07.2010)
Yjet ribëjnë "We Are The World" për viktimat e Haitit (02.02.2010)
Tetëdhjetëvjetori i Gene Hackman, 'luanit të mbrapshtë" të Hollywood-it (01.30.2010)
Heather Graham, hollivudiania përherë me hiret e adoleshentes (01.28.2010)
"Na mungon mami - with Love, Angelina e James (01.27.2010)
People: Zërat për ndarjen e Brad Pitt dhe Angeline Jolie nuk janë të vërteta, thonë burimet (01.25.2010)
Sandra Bullock falënderon të shoqin pas triumfit në SAG Awards (01.24.2010)
Brooke Mueller po reagon mirë ndaj mjekimeve (01.21.2010)
Madonna: "Dua një fëmijë nga Jesus" (01.19.2010)
Mbi Qilimin e Kuq në Ceremoninë e Golden Globe (01.18.2010) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]