E Mërkurë, 09.23.2020, 06:20pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
TENIS - OPEN BNL, FITORE E SERENA WILLIAMSIT

E Hënë, 05.19.2014, 08:53am

Voal-online.ch - ROMË - Serena Williams ka fituar Internacionalet BNL të Italisë duke mundur 6-3, 6-0 Sara
ATLETIKO E MADRIDIT SHPALLET KAMPION I SPANJËS

E Shtunë, 05.17.2014, 07:44pm

NURI SEFERI FITON TITULLIN KAMPION EVROPIAN WBO

E Shtunë, 05.17.2014, 09:09am

RIBERY E KRITIKON GUARDIOLËN

E Enjte, 05.15.2014, 05:04pm

KOSOVARËT FITUAN 28 MEDALJE NË TOP TIRANA OPEN 2014

E Martë, 05.13.2014, 05:56pm

IDE TË NJËJTA - KRYEMINISTRA TË NDRYSHËM
Nga AHMET SHQARRI

E Hënë, 05.12.2014, 07:38am

ATLETI KENIAN, MAINA, FITON NË GJYSMËMARATONËN E PRISHTINËS

E Djelë, 05.11.2014, 07:33pm

AKTI I FUNDIT NË BUNDESLIGËN GJERMANE

E Premte, 05.09.2014, 11:27am

ADNAN JANUZAJ MË I PAGUAR SE CR7 DHE MESSI - KUR ISHIN NË MOSHËN E TIJ

E Mërkurë, 05.07.2014, 06:52pm

ATELTIKO E REAL - DY EKIPE NGA MADRDITI NË FINALEN E LIGËS SË KAMPIONËVE

E Enjte, 05.01.2014, 03:42pm
  » DËNOHET PRONARI I EKIPIT TË BASKETBOLLIT TË CLIPPERS
  » BELGJIKË - JANUZAJ NË PËRGATITJE PËR KAMPIONATIN BOTËROR
  » SUAREZ - LOJTARI I VITIT
  » FUTBOLLI NË ZI - NDËRRON JETË NË MOSHËN 45 VJEVARE ISH TRAJNERI I BARCELONËS VILANOVA (Lajm dhe fotogaleri)
  » LEGJENDA E FUTBOLLIT PELE - NËSE DO TË ISHA AKTIV, DO TË LUAJA ME BARCELONËN
  » HIDHET SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE, REAL-BAYERN, CHELSEA-ATELTICO MADRID
  » EKIPI I BAJERNIT - GJYSMËFINALIST NË LIGËN E KAMPIONËVE
  » RUSIA E UKRAINA ANULOJNË NDESHJEN MIQËSORE NË FUTBOLL
  » JA PESË TALENTET E RINJ MË TË MIRË NË BOTË - KRYESON LISTËN SHQIPTARI JANUZAJ
  » VORBULLA GJITHPËRFSHIRËSE E ABSURDITOpinion nga AHMET SHQARRI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]