E Mërkurë, 06.12.2024, 05:21pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
FESTË E BUKUR ME RASTIN E DITËS SË NËNAVE AMERIKANE
Fotoreportazh nga MIMOZA DAJÇI

E Hënë, 05.11.2015, 12:48pm
FUTBOLLISTI KRISTJAN SOKOLI ME SEAHAWKS

E Hënë, 05.11.2015, 06:22am

BUJAR DHE ANILA ZAJMI EKSPOZITË NË PARIS

E Premte, 05.08.2015, 10:19am

U SHËNUA 25 VJETORI I THEMELIMIT TË DEGËS SË LDK-së NË ZVICËR

E Martë, 05.05.2015, 08:09am

FUTBOLLI SHQIPTAR NË ZVICËR RREZATON EDHE NË KOSOVË

E Hënë, 05.04.2015, 10:44am

NJË KLASË FRANCEZE E DOMINUAR NGA NXËNËS SHQIPTARË - DELVINA, ANITA, GËZIM, ARIANIT, ALTIN...

E Djelë, 05.03.2015, 10:05am

MUNGESA E SHKOLLËS SHQIPE, DIKTON FORMA TJERA TË EDUKIMIT
MIQËSI, JOSHJE MAGNETIKE PËR MYSAFIRËT E LARGËT
Fotoreportazh nga IDRIZ ZEQIRAJ

E Hënë, 04.27.2015, 06:24am

RESTORANTI MEDITERAN 'EZ' NË BRONX
Nga MIMOZA DAJÇI

E Mërkurë, 04.15.2015, 06:16pm

MARKO CAKA RRËFEN MIQËSINË ME ALEKS CIPRAS
Gazetari shqiptar që u largua nga Greqia për të nisur një karrierë si aktor në Hollivud

E Mërkurë, 04.15.2015, 10:48am

DIASPORA SHQIPTARE NË SHBA NË NDIHMË TË VENDEVE TË PREJARDHJES

E Hënë, 04.13.2015, 05:46pm

  » SHQIPTARËT I FESTUAN PASHKËT NË LUCERNË TË ZVICRËS
  » VLERA E MUNDËSI TË MËSIMIT TË GJUHËS SHQIPE NË DIASPORËNga Prof. As. Dr. KOLË TAHIRI
  » RILIND VESELI - TALENTI I SHKOLLËS SË FUTBOLLIT AMERIKAN QË ECËN NË RRUGËN E ËNDRRAVE KUQ E ZI
  » NË BRONX U PËRKUJTUA 104 VJETORI I KRYENGRITJES SË MALËSISË SË MADHE
  » MËRGIMTARËT QË JETOJNË NË TURQI ANKOHEN PËR PROCEDURAT E MARRJES SË SHTETËSISË SË KOSOVËS
  » SHQIPËRIA TJETËR E NJË ARTISTI SHQIPTARNga ISMAIL KADARE
  » 'SHOTA' E ZVICRËS SHKËLQEU NË FESTIVALIN E EMIGRANTËVE NË LUKSEMBURG
  » PESË SHQIPTARË TË PARTISË SË GJELBËR NË ZGJEDHJET E GJENEVËS
  » MBRËMJE KULTURORE NË LONDËR KUSHTUAR 7 MARSIT - DITËS SË MËSUESITFotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI
  » NGA BJESHKËT NË BRONKS - UDHËTIMI ILEGAL I SHQIPTARËVE DREJT AMERIKËS Trafikantët përdorin dokumentet false për të dërguar shqiptarët e varfër dhe të shumtë në numër drejt SHBA, përmes Amerikës Qendrore dhe Meksikës 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]