E Djelë, 06.23.2024, 03:02pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
 
ENDRIT SADIKU 19 VJEÇ - KANDIDON PËR PARLAMENTIN E KANTONIT BASELLAND

E Shtunë, 01.24.2015, 09:22am

DOKTOROJNË NË ETH TË ZYRIHUT DHE MOTIVOJNË TË RINJTË SHQIPTARË PËR STUDIME

E Premte, 01.23.2015, 11:21am

PËRSËRI SHOQATA E PËLLUMBAXHINJVE 'KRAHBARDHI' NË DÃœREN KISHTE FESTË
Fotoreportazh nga AGIM GASHI

E Hënë, 01.19.2015, 04:07pm

ZVICËR - BESNIK EMINI NGA TUPALLA E MEDVEGJËS DIPLOMON SI EKSPERT FEDERAL I PRODHIMIT

E Djelë, 01.18.2015, 11:19am

Voal-online.ch - Në faqen e saj në facebook Medvegja Redaksia njofton se Besnik EMINI nga fshati Tupallë
VLONJATJA KANDIDATE PËR PARLAMENTIN GREK - JAM ZËRI I SHQIPTARËVE

E Djelë, 01.18.2015, 10:14am

KRISHTLINDJET ORTODOKSE NË ARGJENTINË U KREMTUAN ME FLAMURIN SHQIPTAR

E Hënë, 01.12.2015, 02:31pm

Mbresa nga klinika e Aachenit
DR DANIELA KROY - ENGJËLL I MIRËSISË DHE HUMANIZMIT
Nga AGIM GASHI

E Premte, 01.09.2015, 01:15pm

ARBEN BAJRAKTARAJ NOMINOHET PËR AKTORIN MË TË MIRË NË FESTIVALIN AMERIKAN

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:32am

SHQIPTARËT 300 VJET NË UKRAINË, SA PAK DIMË PËR TA!

E Hënë, 01.05.2015, 09:20am

PJETËR MALOTA - KARATEISTI SHQIPTAR I HOLLYWOODIT

E Premte, 01.02.2015, 11:16am

  » SI I PRESIM FESTAT E FUNDVITIT NË GJERMANI!Fotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI
  » HISTORI SUKSESI E NJË FAMILJEJE SHQIPTARE NË SHBA
  » SHQIPTARËT FESTUAN JUBILEUN E 25 VJETORIT TË MOTRAVE FRANCESKANE DHE KRISHTLINDJET NË GOPINGEN TË GJERMANISËFotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI
  » GJERMANI - NËNSHTETËSI E DYFISHTË ME KRITERE
  » PËR NJË FILLIM TË RI NË BASHKËSINË TONË!Bisedë me z. Rikard Shpori, kryetari i sapo zgjedhur i Bashkësisë Shqiptare të Kebekut në MontrealNga AJET NURO, 'Tribuna shqiptare' Montreal
  » KLEDI KADIU SHPALLET 'PERSONALITETI EVROPIAN I VITIT'
  » TË JEMI REALISTË DHE TË PRANOJMË SE SI POPULL DHE KOMB KEMI NEVOJË PËR VETËNDRYSHIME TË MËDHA-thotë intelektuali dhe mësuesi në mërgim Xhemail Shatri nga Burimi i Kosovës me qëndrim në SuediNga SOKOL DEMAKU
  » RUDI VATA - JETOJ I LUMTUR NË ANGLI, SHQIPËRINË E DUA PA INTERES (Intervistë)
  » NJË VËSHTRIM ANTROPOLOGJIK DHE KULTUROR MAGJEPS NË VERIUN E LARGËTDita e Shën GjinitNga Dr Rovena VATA& Sokol  DEMAKU
  » NJU JORK - HELIDON GJERGJI FLET PËR ARTIN E TIJ 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]