E Enjte, 04.25.2024, 03:30am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE

E Martë, 01.14.2014, 09:53am (GMT+1)


LOS ANGELOS -Ja dhe dalja e parë zyrtare së bashku si çift i ri. Ata kanë që në vitin 2012 që frekuentohen, por çifti i aktorëve Johnny Depp dhe Amber Heard vetëm të shtunën më 11 Janar në Los Angelos.

Sipas revistës "E!", cifti dukej shumë i dashuruar në ndarjen e çmimeve Golden Globes .

Edhe pse nuk ecën së bashku në tapetin e kuq, në tryezë ata janë parë së bashku teksa përkëdhelen.

Amber, 27 vjeç , dukej mahnitëse me një fustan të thjeshtë të zi përkrah të dashurit të saj 50-vjeçar, Johnny Depp, për 7-vjetorin e "The Art of Elysium's 7th Annual HEAVEN Gala".

Johnny u nda nga gruaja e tij, Vanessa Paradis, në qershor të vitit 2012. Ai është babai i dy fëmijëve, Jack 11 vjeç dhe Lily-Rose, 14 vjeç.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS (10.03.2013)
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË' (10.02.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]