E Enjte, 07.18.2024, 12:34pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS

E Mërkurë, 06.25.2014, 06:50am (GMT+1)


Kristen Stewart raportohet se është duke e kërcënuar me padi Joan Riversin lidhur me komentet që ka bërë për aferën e saj me regjisorin Rupert Sanders.

Aktorja e filmit "Twilight" thuhet se është e pakënaqur me komentet që ka ka bërë Rivers në librin e saj të fundit "Diary of a Mad Diva".

Në libër, Rivers ka shkruar: "Shumë yje e bëjnë mirë vetëm një gjë. Natyrisht, kjo i shkon për shtati Kristen Stewartit, të cilës i ka shkuar e gjithë karriera kur fjeti me regjisorin".

Pasi dëgjoi se Kristen kishte ngritur padi kundër saj, Rivers ka thënë se mezi pret të përballet me të në gjykatë, pasi aktorja e re ka shumë për të mësuar.

"Tani jam paditur nga Kristen Stewart. Siç po shihet ajo nuk e ka lexuar faqen e parë, e cila thotë se është një libër komik. Mezi pres të takohem me të në gjykatë", ka thënë Rivers.

"Avokati i saj kontaktoi me timin, që tregon edhe sensin e humorit që ka ajo. Përgjigja ime për të ishte, "˜Ndjehu mirë që nuk je Kardashian sepse ato përmenden më shumë në libër".kd

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014)
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014)
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014)
ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN (06.17.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]