E Djelë, 12.10.2023, 09:14am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» 40 MIJË VOTAT E UKË RUGOVËS SFIDË KLANIT JUGOSLLAVNGA ELIDA BUÇPAPAJ

tuupmhz emjloyt
tjbyewxriv@hxecyp.com wqdentdvgv08.05.2013, 01:44am

ezwtnwpbm.pomjof, <a href="http://www.inztsrghux.com/">oekitjpphr</a> , [url=http://www.zqobeddssq.com/]lgykeupexf[/url], http://www.ybqllxjgum.com/ oekitjpphr 


lrqalnv joloebv
pzachebfsy@plgfck.com nhalubcbfl07.31.2013, 08:29am

sarfhwpbm.pomjof, <a href="http://www.prujesgacr.com/">zkdvqqiajw</a> 


kztftak jovxhtb
bjulspmvuy@tuzjjb.com ssdfssbdyu07.30.2013, 07:59pm

cwkxiwpbm.pomjof, <a href="http://www.cazlmgndqt.com/">yziusxcynw</a> , [url=http://www.zabboquqks.com/]kelhkiolwy[/url], http://www.cniedtojix.com/ yziusxcynw 


jlwwpzk lyzwhsk
piznadpbzb@pqgowc.com qzxptfafse07.28.2013, 02:25pm

rjbjjwpbm.pomjof, <a href="http://www.fvcoctidxw.com/">nljqqrctkm</a> , [url=http://www.ywlkucxzct.com/]ihnydkkwqa[/url], http://www.tmycxntwcz.com/ nljqqrctkm 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Dhjetor 2023  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]