E Hënë, 02.26.2024, 03:46pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» IKJA E VEHBI SKËNDERITNga AGIM SHEHU, shkrimtar, Gjenevë

SHKRIM INTERESANT DHE ME VLERE
pajto@web.de pajto10.13.2011, 09:28pm

Pershendetje z.Agim Shehu-i lexoj me deshire shkrimet tuaja e kam deshire te komunikojme por nuk po gjeje nje adrese I-MEIL tuaj -mundohu tek komenti te dergoni adresen ose nr-telefoni 


biznnesmen
ssatka@hotmail.com sako08.27.2011, 05:10am

ju falenderoj ,ju zoti agim,qe beni prezent nji njeri kaq te mire, qe diktaturai shkaktoi dhimbje, dhe demokracija i solli vujtje shpirterore, ndoshta dhe zhgenjim. eshte bere e modes ne shqiperi rrespektohen me shume rrugacet,apo ata qe njerzit i quajne ikona, duke mos patur shume interes per poet qe jane ndoshta edhe me te fuqishem ,se keta te kultit........me shume desha te them; memedhe quhet toka jo atje ku ka dash me u be gropa.nje i mocem me pate thene ,para se te nisesha ne amerik; mos kthe koken mbrapa, vuaje mallin ,dashurine, beu burre se atdhe eshte ay qe te siguron ,buken ,qetesine ,te aredhmen, dhe jo ay qe te ben gropen.po pse keshtu mor xha elmazi,e pyeta? ay me tha ; po u bere i pasur do te haje pasurija,;po ngele i vafer do vdesesh nga varferija ,kjo eshte llogjika e ketij mileti.mjafton te mos harrosh 97 , dhe do jesh i lumtur.tani femijet dhe gruaja duane ti kene varret ketu ,sepse kane frik ti kene varrezat ne tirane ,ju duket sikur sdo ti lene te prehen te qete si ne token zvicerane ,ku prehet i ndjeri miku juaj . 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shkurt 2024  
D H M M E P S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    
 

 
VOAL
[Shko lart]