E Premte, 03.01.2024, 06:09pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
Comments
 
» ABSURDITETI I VIZITES SE KETIJ MUAJIZoti Basesku, njih pavaresine e Kosoves !Nga FRANK SHKRELI

PERSHENDETJE NGA BUKURESHTI
bukuresht@yahoo.com Baki Ymeri06.25.2010, 06:28am

Nje mike nga Amerika me shkruar se me Frankun njihen mire dhe se eshte patriot i shkelqyer. E pershendes edhe une, ne emer te redaksise se revistes Shqiptari, per kete shkrim realist i cili mbreme ka dale edhe te Gazeta Kritika. E kam porositur Monika Botoshanin ta perktheje edhe rumanisht, per ta shperndare ne njemije adresa gazetaresh, shkrimtaresh dhe qeveritaresh rumune.
Me respekt,
Baki Ymeri
bukuresht@yahoo.com 


 
Add Your Comment:

Your Name:
Your Email:
Title:
Comment:
 Security Number
 


 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]