E Mërkurë, 09.23.2020, 01:29pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE

E Djelë, 06.08.2014, 02:26pm (GMT+1)Mick Jagger ka harruar vdekjen e L’Wren Scott duke u rehatuar në krahët e një bruneje.

Ylli i Rolling Stones ishte fotografuar duke shijuar momente me një vajzë të re duke dhënë spekulimet e para se ai ka gjetur një të dashur të re.

Mick Jagger, 70 vjeç kishte humbur partneren e tij, L’Wren Scott në Mars.

Scott kishte vrarë vetën në moshën 49 vjeçare në apartamentin e saj në Manhattan.

Si pasojë e kësaj Stones ishin detyruar të ndërpresin turneun në Australi e në atë kohë, Jagger kishte thënë se ndihej i dëshpëruar dhe i shokuar me vdekjen e saj.

Por fotografitë e fundit tregojnë se ai ka lënë tragjedinë pas shpinës duke provuar të vazhdojë me jetën e tij. Ai ishte fotografuar në ballkon në suitën e tij në Zvicër me brunen disa dekada më të re.

Sipas The Sun, që publikoi foton, dyshja ishte takuar në një klub nate javën e kaluar dhe kishin kaluar dy ditë së bashku.

Një burim i kishte thënë The Sun-it: “Ai ka punuar shumë të kthejë Rolling Stones në rrugë. Ai është beqar dhe po argëtohet.”

Stones kanë kaluar katër ditë në turin e tyre në Zvicër.

Pas vdekjes së Scottit bendi kishte vazhduar turin në Norvegji në maj.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS! (06.07.2014)
ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË (06.06.2014)
ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË (06.05.2014)
KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT (06.05.2014)
US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON (05.29.2014)
'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË (05.28.2014)
RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT (05.24.2014)
'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË (05.22.2014)
SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë (05.18.2014)
PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS (05.01.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 

 
VOAL
[Shko lart]