E Enjte, 04.25.2024, 03:07am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 



 
GOSSIPE
 
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA

E Enjte, 01.30.2014, 05:35pm (GMT+1)


Këngëtari adoleshent i muzikës pop Justin Bieber po përballet me akuza kriminale në vendin e tij, Kanada.
 
Ai u akuzua dje për sulm ndaj një shoferi limonzine në Toronto, që i shtohet problemeve të tjera ligjore për këngëtarin e ri.
 
19 vjeçari nga Kanadaja shkoi vetë në një stacion policie në Toronto të mërkurën.
 
Avokati i Bieberit u tha më pas gazetarëve se klienti i tij do të pranojë fajësinë për incidentin kur të paraqitet në një gjykatë të Torontos më 10 mars.
 
Bieber akuzohet se ka goditur një shofer limonzine në kokë disa here në dhjetor kur aid he disa të tjerë po dilnin nga një klub nate në Toronto.
 
Po dje, Bieber deklaroi se ishte i pafajshëm nën akuzat e shtetit të Floridas se kishte ngarë makinën nën influencën e alkoolit dhe të ilaçeve, i rezistoi arrestimit dhe kishte një patentë të skaduar.
 
Bieber u arrestua përsëri këtë muaj pasi një polic e kapi duke ecur me shpejtësi në një zonë banimi në Majemi të Floridas.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013)
KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN (10.19.2013)



 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]