E Enjte, 07.18.2024, 01:13pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI

E Mërkurë, 06.25.2014, 07:19am (GMT+1)


Aktorja me origjinë shqiptare, Eliza Dushku, është ndarë nga i dashuri Rick Fox.

Çifti ishte në lidhje që nga viti 2009, ndërsa Eliza e ka konfirmuar ndarjen nga ish-basketbollisti.

Po ashtu, aktorja me origjinë shqiptare ka treguar se është kthyer të jetojë në Massachusetts, pasi jetoi për 22 vjet në Los Angeles.

"Rick është një djalë nga L.A., ndërsa unë jam një vajzë nga Bostoni... Më shumë preferoj të kem fizikisht ftohtë këtu, sesa emocionalisht në L.A".

"Më ka munguar qyteti im dhe familja ime", ka deklaruar Dushku për The Boston Globe.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS (06.25.2014)
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014)
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014)
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014)
ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN (06.18.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]