E Martë, 04.23.2024, 02:59am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
ALSAT - LISTA E TË ARRESTUARVE NGA POLICIA MAQEDONASE PËRLESHJEVE

E Hënë, 05.11.2015, 05:19pm (GMT+1)


Televizioni Alsat-M ka publikuar listën e personave të arrestuar nga ana e policisë, pas përleshjeve që u zhvilluan në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

1.Kenan Iseni, Kumanovë

2.Fadil fejzullahu, Kumanovë

3.Demë Shehu, Kosovë (Juniku)

4.Sami Ukshini, Kosovë (Sokoli)

5.Irfan Lutfiu, Kumanovë

6.Arsim Bajrami, Kumanovë (polic nga Vaksinca)

7.Fadil Elshani , Kosovë

8.Esat Kafexholli, Kosovë

9.Ardijan Bujari, Kosovë

10.Andi Krasniqi, Kosovë (Muhamed Krasniqi- Malisheva)

11.Shefket Avaqi, Kosovë

12.Lirim Demiri, Kumanovë

13.Ajrush Avdia, Kosovë

14.Betim Kartashi, Kosovë

15.Genci Sefa, Shqipëri

16.Lendrit Rustemi, Kosovë

17.Enver Klain, Gjermani (me shtetësi gjermane)

18.Rufki Dogani, Kosovë

19.Nasuf Bekiri, Haraçinë

20.Valdet Zekaj, Kosovë

21.Bajram Elshani, Kosovë

22.Nexhmetin Lika, Tetovë

23.Lirim Krasniqi, Kosovë

24.Sevdail Miftari, Kumanovë

25.Fatmir Reçica, Kosovë

26.Beg Bajra, Kosovë (Beg Riza, komandant begu)

27.Fejzulla Rushitovski, fshati Brezë

28.Besnik Ajdini, Kumanovë.

Alsat-M
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
LIGA QYTETARE SHQIPTARO-AMERIKANE KËRKON DORËHEQJEN E PETRIT SELIMIT (05.11.2015)
MEDIAT E SERBISË - NESËR FILLON LUFTA E VËRTETË NË MAQEDONI (05.11.2015)
JAHJAGA E MUSTAFA - KËRKOHET HETIM TRANSPARENT DHE I BESUESHËM (05.11.2015)
MAJORI SERB - KUMANOVA DO TË BËHET SI VUKOVARI, SHKUPI SI HIROSHIMA! (05.11.2015)
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe” (05.11.2015)
TENSIONE NË TETOVË - HELIKOPTERËT PO FLUTUROJNË MBI FSHATRAT E MALËSISË! (05.11.2015)
KËTO JANË DHJETË DYSHIMET PËR AKSIONIN POLICOR NË KUMANOVË (05.11.2015)
FOTOJA NGA KUMANOVA QË PO QARKULLON NË RRJETET SOCIALE (05.11.2015)
SERBIA NGRE NIVELIN E GATISHMËRISË LUFTARAKE (05.11.2015)
HOMOLOGU BULLGAR E KËSHILLON GRUEVSKIN TË JAPË DORËHEQJE (05.11.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]