E Enjte, 04.25.2024, 03:03am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN

E Shtunë, 02.01.2014, 11:04pm (GMT+1)


Fiks një muaj më parë, ajo deklaroi në kopertinën e fundit të "Bluetooth" për vitin 2013 se dëshironte që mashkulli i jetës së saj të ishte shqiptar. "Kam filluar të mendoj që duhet të gjej një burrë shqiptar, s'e kam ditur që janë kaq të mirë. Unë kam bërë të kundërtën e asaj që kanë bërë vajzat shqiptare; nëse të gjitha provojnë një herë shqiptarët pastaj shkojnë tek të huajt, unë jam marrë me të huajt në fillim dhe në një moment thashë: Prit, burrat shqiptarë qenkan yll. Edhe personaliteti i tyre më pëlqen shumë, jam e habitur", - tha Angela Martini në fund të dhjetorit, ndonëse në të vërtetë ajo e kishte gjetur mashkullin e saj asokohe. Dhe ai ishte (është), as më pak e as më shumë, sesa një prej reperëve më të përfolur në showbiz-in shqiptar, Ledri Vula. Zeshkani që çmend gjininë femërore me tiparet dhe fizikun e tij, gjatë vizitës që bëri në fundvit në shtëpinë e Fadil Berishës, arriti të bëjë për vete edhe një prej vajzave më të bukura shqiptare, Angela Martinin... Kështu, historia e tyre e dashurisë ka pak më shumë se një muaj që ka nisur, por duhet thënë se ky ka qenë një muaj shumë intensiv dhe, me gjithë angazhimet e shumta që ka pasur Angela si modele, Ledri nuk i është ndarë. Ka vetëm pak ditë që ata janë kthyer në Kosovë, pas një udhëtimi në Meksikë e më tej në Los Angeles, ku Angela ka qenë e preokupuar me punë. Aktualisht të dy janë në Kosovë, prej nga ku Angela ka postuar dje në "˜Instagram' edhe një "˜Mirëmëngjes' nga hoteli ku po qëndrojnë. "Bluetooth" uron që kjo lidhje të zgjasë, duke qenë se të dy bashkë bëjnë një çift shumë simpatik.

Ledri i rikthehet muzikës

Këtë fillim shkurti është paralajmëruar edhe rikthimi i Ledrit në muzikë, pas një tërheqjeje 1-vjeçare. Siç duket, reperi simpatik ka gjetur muzën e frymëzimit tek Angela, e cila nga ana tjetër vazhdon të jetë shumë e angazhuar në projektet e saj që kanë lidhje me modelingun. Të dy personazhet simpatike kanë qenë në qendër të medias rozë për historitë e tyre të dashurisë...

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013)
BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE! (11.01.2013)
ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR (10.25.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]