E Enjte, 07.18.2024, 11:22am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME

E Mërkurë, 06.25.2014, 08:20am (GMT+1)


Këngëtarja është e përfshirë në botën e modës është po aq sa edhe në industrinë e muzikës. Prandaj, revista "Flare" nuk ka gabuar kur ka zgjedhur Rita Orën që ta mbulojë faqen e parë të kësaj reviste.

Bukuroshja u paraqit në mënyrë të përkryer për "biblën" kanadeze të modës ndërsa theksoi se është e "varur" pas Instagramit. Ajo gjithashtu shfaqi admirimin që ka ndaj Beyonces.

Fotografia e ballinës së revistës "Flare" paraqet Ritën me një stil shumë të dëshirueshëm, por diçka po i mungon asaj sytjenat!

Rita, me sa duket, nuk e ka fare problem të pozojë pa të brendshme në pjesën e sipërme të trupit, meqenëse vazhdimisht ka marr kritika të mira për gjoksin e saj.kd


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI (06.25.2014)
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS (06.25.2014)
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014)
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014)
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014)
PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN (06.19.2014)
RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI (06.19.2014)
SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE (06.19.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]