E Hënë, 07.15.2024, 06:26am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KIM KARDASHIANI ARRITI 27 MILIONË NDJEKËS NË INSTAGRAM

E Shtunë, 02.28.2015, 10:13am (GMT+1)

 
Bukuroshja e njohur në të gjithë botën më së shumti për bukurinë e saj dhe linjat perfekte, modelja Kim Kardashian ka arritur një rekord në botën e përdoruesve të internetit.

Kimberly Kardarshian, vajza e lindur dhe rritur në Los Angeles, California, në adresën e sajë zyrtare në "Instagram", ne hapsirën më të madhe të postimeve "Selfie"(fotove të vetshkrepura), ka arritur të tërheq plot 27 000 000 ndjekës.

Sigurisht që ylli 34 vjeçar nuk e ka lënë pas dore këtë rekord të arritur, dhe me postimin e fotos së radhës ajo ka bashkangjitur edhe falënderimin drejtuar plot 27 milionë njerëzve . Ju falënderoj shumë! Ju dua të gjithëve!" kanë qënë fjalët falënderuese që Kim iu ka dërguar admiratorëve të saj të shumtë në numër.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BRIT AWARDS - NËN HIJEN E RRËZIMIT TË KËNGËTARES MADONNA (02.27.2015)
JA FITUESIT KRYESORË TË ÇMIMEVE OSKAR 2015 (02.23.2015)
ÇMIMET OSKAR - FILMI POLAK 'IDA', FILMI MË I MIRË I HUAJ (02.23.2015)
JEPEN ÇMIMET RAZZIE - CAMERON DIAZ, AKTORJA MË E KEQE E VITIT (02.22.2015)
U DHANË ÇMIMET 'SPIRIT' PËR FILMAT E PAVARUR (02.22.2015)
'VAJZA IME ANNE FRANK' (02.22.2015)
LOS ANXHELOS - SONTE NDAHEN ÇMIMET OSKAR (02.22.2015)
ELIZA DUSHKU - KRENARE ME BABAIN E SAJ SHQIPTAR (02.19.2015)
'THE GRAND BUDAPEST HOTEL' - FILMI MË I MIRË (02.15.2015)
JON STEWART LARGOHET NGA 'THE DAILY SHOW' (02.11.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]